Bohoušek

14. března 2010 v 14:31 | Alena Ludvíková
Dr. Bohoušek bydlel u nás jeden čas v podnájmu, později jen občas dojížděl z Brna do Prahy na služební cestu, a tak dva tři dny u nás přespal. Jinak jsem v tom pokoji spávala já. Později nám nedal vědět, kdy přijede. Stávalo se, že už jsem spala, když tiše otevřel dveře a vešel do pokoje. Měl tam rozkládací křeslo, nehlučně ho rozložil, ale stejně jsem se vzbudila a chtěla odejít k mamince. Říkal, že mu tam nevadím, že brzo usnu, pokusí se mě zhypnotizovat. To už zkoušel několikrát. Měla jsem z toho vždy psinu. Sedl si k mému lůžku, tvářil se smrtelně vážně a říkal: ,,Jsi unavená, oči se ti zavírají, těžkne ti pravá ruka, teď levá ruka, pravá noha... pomalu usínáš ..." Dělala jsem, že opravdu spím a Bohoušek mě začal jemně hladit po rukou, po ramenou, pak se lehce dotkl mých prsou, ale jakmile jeho ruka sjela trochu níž, protáhla jsem se a dělala, že se budím. Tohle bylo vše, co jsem mu ze zvědavosti dovolila, víc nikdy ne. Bylo mi mezi dvanácti a třinácti.
Když byla u nás sestřenka ( o pět let starší než já), svěřila se mi se stejnými zkušenostmi s Bohouškem. Zalezly jsme do pokoje a v posteli jsme si šeptaly o svých poznacích s tímto mladým právníkem. Byl to docela pohledný muž, měl kudrnaté světlé vlasy a modré oči, které poněkud nepřirozeně žhnuly, byly takové zarudlé. Postavu měl pěknou, atletickou. Jen jeho růžová barva pleti se mi zdála zženštilou. Smály jsme se mu, že věřil ve své schopnosti hypnotizéra. Taky mě napadlo, že snad prohlédl naši lest, ale spíše ne, protože na to byl moc ješitný a nepřipustil by, že se dal oklamat malou holkou. Už se to nedovíme, ale trochu mě mrzí, že jsem vlastně klamala i maminku, když jsem jí nic neřekla. Ani tehdy ne, když jsem sebou trhla tak prudce, až se roztrhla peřina a peří se rozlétlo po celém pokoji. Ráno pak Bohoušek svědomitě luxoval a maminka ho chválila, jak je hodný, že nám pomáhá. -Houby hodný- myslela jsem si a škodolibě sledovala jeho práci.
Nevím, zda tím svým hypnotizováním sledoval, jak je šikovný v umění uspávače, či mu šlo pouze o sex s pubertálním děvčetem. Asi obojí. Ale že ho nepřekvapilo, když jsem se vždy, než mohlo k něčemu jen trošku vážnějšímu dojít, vzbudila, to je divné. Ale jak už jsem napsala, byl příliš sebejistý a taky si myslel, že je neodolatelný. Jinak nebyl zlý - ovšem z právního i morálního hlediska bylo jeho chování zcela nepřípustné. Ale soudit ho už nikdo nebude...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama